Wojtek OSINSKI WFTA Taste Poland World Food Travel AssociationWojtek OSIŃSKI, doświadczony marketingowiec, konsultant marketingu żywności, podróżnik i bloger został niedawno ogłoszony ambasadorem World Food Travel Association (WFTA) w Polsce.

Do głównych zadań jako ambasadora należeć będzie reprezentowanie Stowarzyszenia w Polsce obejmujące odpowiedzi na zapytania ze strony mediów, reprezentowanie Stowarzyszenia na imprezach branżowych oraz dystrybucja informacji dotyczących turystyki kulinarnej.

Wojtek jest zapalonym podróżnikiem, który odwiedził wiele krajów w poszukiwaniu autentycznych i niezapomnianych doświadczeń związanych z kulturą i jedzeniem. Przez ostatnie 4 lata skupiał się na lepszym poznaniu Polski i rozwoju bloga Taste Poland (www.tastepoland.pl) poświęconego turystyce kulinarnej w Polsce. Jest aktywnym członkiem WFTA i na początku 2017 roku został zaproszony do Rady Doradców Stowarzyszenia.

Przez ponad 20 lat rozwijał karierę w obszarze marketingu żywności, pracując dla Nestle zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z powodzeniem zarządzał różnymi markami zarówno lokalnymi, jak i regionalnie (np. WINIARY, MAGGI, LION lub KIT KAT). W 2018 roku postanowił prowadzić własną działalność związaną z turystyka kulinarną i innowacjami w żywności.

Jest żonaty i ma 2 dzieci. Jego hobby to jedzenie, podróże, fotografia i fajka wodna.

World Food Travel Association jest organizacją non-profit i pozarządową (NGO) oraz wiodącym światowym autorytetem w zakresie turystyki kulinarnej. Stowarzyszenie dociera do społeczności ponad 50 000 profesjonalistów w 139 krajach. Jego misją jest tworzenie możliwości ekonomicznych dla profesjonalistów, firm i miejsc, działających na styku żywność i napojów oraz szeroko rozumianej branży turystycznej.

KONTAKT:
WOJTEK OSIŃSKI

mob:   + 48-600-204-383

mail:   wojtek.osinski@tastepoland.eu

web:    blog:www.tastepoland.pl (in Polish)

professional: www.tastepoland.eu

WORLD FOOD TRAVEL ASSOCIATION

mail:   help@worldfoodtravel.org

web:    www.worldfoodtravel.org

Tags